لطفا عنوان ماژول را وارد نماييد

چاپ کتاب

با توجه با سوالات مکرر دوستان در خصوص چاپ کتاب در این قسمت قصد داریم اطلاعاتی در خصوص قیمت چاپ کتاب، مراحل چاپ کتاب، هزینه چاپ کتاب، مجوز چاپ کتاب، نحوه چاپ کتاب و شرایط چاپ کتاب جهت استفاده دوستان عزیز قرار دهیم. همچنین خدماتی که گروه مشاوران تهران ISI جهت چاپ کتاب شما ارائه می دهد و نحوه بستن قرارداد چاپ کتاب را شرح دهیم. 

هزینه چاپ کتاب چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب و رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در چاپ کتاب می باشد.  محتوای کتاب جهت انجام صفحه آرایی ویراستاری و طراحی جلد نیز در تایید هزینه چاپ کتاب موثر می باشد. به طور معمول میتوان گفت یک کتاب معمولی و مناسب که دارای مطالب مفید و حجم استاندارد بوده و حدودا 130 صفحه باشد و به تعداد 15 عدد به عزیزان تحویل داده میشود و هزینه ی چاپ کتاب حدودا 800 هزار تومان میباشد که به فراخور کیفیت بالاتر و حجم بیشتر ممکن است کمی قیمت بالاتر برود. اما به طور متوسط هزینه ی چاپ کتاب همان 800 هزار تومن هست که البته فایل کتاب هم به دوستان تحویل داده میشه تا هر موقع خودشون هم خواستند کتاب خودشون رو با تیراژ دلخواه چاپ کنند.

تبدیل پایان نامه به کتاب چگونه است؟

یکی از اقداماتی که دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد جهت تقویت رزومه خود انجام می دهند تبدیل پایان نامه خود به کتاب می باشد.

پایان نامه معمولا  اثری است که تا همیشه در ذهن  یک دانشجو و فارق التحصیل ماندگار خواهد بود. برای اینکه یتوانیم پایان نامه را به صورت عینی و واقعی هم ماندگار و ثبت کنیم میتوانیم آن را به کتاب تبدیل کرده و به صورت واقعی اثری ماندگار از خود داشته باشیم. با تبدیل پایان نامه به کتاب، کتاب شما در کتابخانه ی ملی و ارشاد و فیپا ثبت شده و همچنین کتابخانه ملی 2 نسخه از آن را برای خود نگه میدارد تا بتواند در اختیار خوانندگان و یا منابع اطلاعاتی دیگر قرار دهد.

برای آسان کردن روند تبدیل پایان نامه به کتاب ما پایان نامه ی شما را به صورت فایل ورد گرفته و آنرا به فرمت کتاب دراورده و ویرایشات لازم را انجام میدهیم تا پایان نامه ی شما به شکل یک کتاب دربیاید. سپس طراحی جلد را انجام داده و برای دریافت مجوز های مختلف به وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال کرده و شابک و فیپا را دریافت کرده و سپس به چاپ خواهیم رساند.

تبدیل پایان نامه به کتاب با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در گروه مشاوران تهران ISI

تاثیر چاپ کتاب در مصاحبه دکتری چگونه است؟

با توجه به اینکه 70 درصد نمره قبولی آزمون دکترای وزارت علوم، 30 درصد نمره قبولی آزمون دکترای وزارت بهداشت و 25 درصد نمره قبولی آزمون دکترای دانشگاه آزاد به مصاحبه اختصاص داد، با چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه به کتاب، می توانید شانس خود را در این مصاحبه افزایش دهید.

چاپ کتاب علاوه بر افزایش سوابق علمی مولف فرصت فروش کتاب مورد نظر در بازار را نیز فرهم می آورد.

خدمات چاپ کتاب گروه مشاوران تهران ISI شامل مواردی می شود که در قیمت مراحل چاپ کتاب آورده شده اند.

مراحل چاپ کتاب چیست؟

  • طراحی جلد در چاپ کتاب
  • ویراستاری در چاپ کتاب
  • صفحه آرایی در چاپ کتاب
  • چاپ کتاب با تیراژ دلخواه
  • تهیه شابک فیپا و مجوز وزارت ارشاد
  • درج نام کتاب و مولف در بانک اطلاعات کتابخانه ملی
  • درج نام کتاب و مولف در بانک اطلاعات خانه کتاب

چاپ کتاب با تیراژ کم چگونه انجام میشود.

گروه مشاوران تهران ISI این امکان را فراهم نموده است تا دانشجویان محترم با چاپ کتاب با تیراژ کم و همچنین تبدیل پایان نامه خود به کتاب جهت ارتقاء رزومه خود اقدام نمایند.

تبدیل پایان نامه به کتاب با تیراژ دلخواه

ویرایشات کتاب شامل چه مواردی است؟

ویرایشات کتاب شامل اصلاح و تصحیح غلط های املایی و همچنین ایرادات نگارشی میشود که برای چاپ کتاب میبایست به آن توجه داشته و سعی کرد که کمترین ایرادات املایی در کتاب وجود داشته باشد.

همچنین هنگامی که پایان نامه را تبدیل به کتاب میکنیم میبایست به موسسه و انتشارات خوبی کار رو بدیم تا از بروز اشکالات احتمالی جلوگیری کنیم.

یکی از مشکلاتی که بوجود میاید این است که در پاره ای ازموارد اگر خوب ویراستاری انجام نشود کتاب را که میخوانیم مثلا در ان نوشته شده: " در این پایان نامه ...." که میبایست نوشته شود "در این کتاب..." و چندین لغت مهم دیگه که ویراستار میبایست حتما به آن توجه کند.

ما با سابقه ی چندین ساله میتوانیم بهترین شکل کتاب را با کیفیت عالی برای شما رقم بزنیم.

تلفن مشاوره و سفارش 

09125665932

02147620680

جهت بررسی محتوا و امکان چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب، فایل های خود را به ایمیل book@tehranisi.ir ارسال نمایید.

 

DnnForge - LatestArticles