چاپ مقاله

برای دریافت اکسپت مقاله isi و چاپ آن در نشریات خارجی و ژورنالهای ISI میتوانید مقالات خود را به ایمیل Tehranisi2011@gmail.com ارسال نموده و با استفاده از راهنمایی های مشاوران تهران ISI  مقاله ی خود را در بهترین نشریه ی ممکن به چاپ برسانید.

چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی  و نشریات داخلی نیازمند عواملی است همچون: 1-سواد کافی 2-قدرت انتقال مطلب به زبان انگلیسی 3-آشنایی با روند و نوع نشریات و ژورنال های داخلی وخارجی 4-هزینه برای چاپ مقاله
بنابراین هروقت شخصی تصمیم به چاپ مقاله بگیرد میبایست در نظر داشته باشد که بدون سواد کافی و داشتن پژوهش مناسب و یا یک تیم حرفه ای برای نگارش مقاله نمیتوان به چاپ مقاله در نشریات معتبر امیدوار بود. 
نشریات و ژورنال ها مقالات دریافت شده از نویسندگان مختلف را قبل از چاپ داوری میکنند مقالاتی که سطح کیفی مناسبی نداشته باشند از پروسه ی چاپ خارج میشوند و یا به صورت کلی رد میشوند و یا برای اصلاح به نویسنده بر میگردد.
اگر مقاله ی شما حاوی مطالب ارزشمندی باشد اما به خوبی بیان نشود و با زبان علمی شیوایی نوشته نشود چاپ مقاله به سرانجام نخواهد رسید. بنابراین افرادی که میخواهند در نشریات داخلی مقاله چاپ کنند میبایست نوشته های خود را ویراستاری کنند و افرادی که در نظر دارند چاپ مقاله ی آنان در ژورنال ها و مجلات خارجی باشد نیازمند ویراستاری نیتیو(native   (هستند.

سومین آیتمی که میبایست برای چاپ مقاله در نظر داشت آشنایی با نوع نشریه و روند چاپ مقاله در آن است. اینکه مقاله ی خود را در چه نشریه ای چاپ کنیم که هم معتبر باشد و از چاپ مقاله ی خود در آن نشریه کاملا راضی باشیم و هم اینکه آن نشریه مقاله ی ما را قبول کند برای چاپ. بسیاری از نشریات برای چاپ مقاله و دادن اکسپت مقاله ی شما را پس از بررسی های اولیه به چند داور ارسال میکنند. این داور ها مقاله ی شما را میخوانند و در صورتی که مورد قبول آنان قرار گرفت مقاله ی شما اکسپت میشود و چاپ مقاله انجام میشود.

ژورنال ها یا نشریات خارجی  به دو دسته ی اپن اکسس(open access)  و کلوس اکسز (close access)  طبقه بندی میشوند که هر دو دارای درجه ی اعتبار بالایی میباشند. نشریات اپن اکسس برای چاپ مقاله ی نویسندگان هزینه میگیرند و این هزینه را صرف پروسه ی چاپ مقاله و آنلاین کردن مقاله و ارسال هاردکپی برای دانشگاه های مختلف میکنند و پروسه ی زمانی کوتاهتری دارند اما نشریات کلوس اکسس هم مدت زمان طولانی برای چاپ  مقاله دارند و هم اینکه از خوانندگان مقاله پول دریافت میکنند. یعنی مقاله ی شما را خواننده ابتدا باید بخرد تا بتواند آن را بخواند. درجه ی اعتبار یک مقاله به اپن اکسس یا کلوز اکسس بودن نشریه صرفا بستگی ندارد. بسیاری از مقالات چاپ شده در نشریات پایگاه الزویر و اشپرینگر که معتبر ترین پایگاه های علمی جهان هستند پولی هستند و باید برای چاپ مقاله در آن نشریه هزینه پرداخت کرد.

هزینه ی چاپ مقاله برای نشریات مختلف بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع کشور و واحد پولی آن و میزان اعتبار نشریه و زمان انتشار مقاله و نوع نشریه دارد. چاپ مقاله در نشریات ای اس ای معمولا هزینه های مختلفی را در بر میگیرد. پایگاه های معتبری همچون پابمد برای چاپ مقاله هزینه های بسیار زیادی میگیرند اما پایگاه هایی همچون اسکوپوس و ای اس ای یا تامسون رویترز هزینه های به مراتب کمتری را برای چاپ مقاله از نویسندگان دریافت میکنند.

چاپ مقالهisi میتواند برای اعتبار شخص نویسنده را بالا ببرد بنابراین بسیاری از افراد برای ارتقای رزومه ی شخصی و کاری خود اقدام به چاپ مقالهisi کنند.

چاپ مقالهisi معمولا توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی به منظور ارتقای رزومه ی علمی صورت میگیرد.

چاپ مقاله isi میتواند در نشریات داخلی هم انجام شود و صرفا چاپ کردن مقاله برای نشریات خارجی اهمیت ندارد. بسیاری از نشریات داخلی هم دارای اعتبار نشریات خارجی و چه بسا بالاتر هستند بنابراین چاپ مقاله در این نوع نشریات داخلی هم میتواند موجب ارتقای سطح علمی دانشجویان و اساتید دانشگاه و اعضای هیئت علمی شود.

چاپ مقاله isi در مصاحبه ی دکتری بسیار حائز اهمیت است هر مقاله دارای امتیاز میباشد که افراد میتوانند با افزایش تعداد مقالات خود شانس خود را برای قبولی در مصاحبه ی دکتری افزایش دهند.

اکسپت مقاله isi

پذیرش مقاله یا اکسپت مقاله مرحله ای از پروسه ی چاپ مقاله است که میتوان مهم ترین مرحله ی پروسه ی چاپ مقاله هم نامیده شود. هنگامی که مقاله ی نوشته شده توسط نویسندگان برای ژورنال یا نشریه ی خارجی فرستاده میشود پس از بررسی مقاله ممکن است مقاله مورد پذیرش شود و یا ممکن است اصلاحاتی برای نویسندگان ارسال شود و پس از آن مقاله مورد پذیرش یا اکسپت قرار گیرد. وقتی مقاله اکسپت شد یا مورد پذیرش قرار گرفت از طرف نشریه نامه ی اکسپت مقاله ارسال میشود همچنین بعضی ژورنال ها تنها ایمیل پذیرش یا اکسپت مقاله را ارسال میکنند و نامه ی اکسپت به نویسندگان نمیدهند.

پروسه ی دریافت نامه ی اکسپت مقالات isi معمولا متفاوت بوده و از یک هفته تا ۱ ماه و در مواردی حتی تا ۶ ماه هم ممکن است به طول انجامد. اکسپت مقالهisi  معمولا با هزینه میباشد که پس از اکسپت مقاله معمولا دریافت میشود.