چاپ کتاب

چاپ کتاب از اقدامات ارزشمند در خصوص تقویت رزومه علمی می باشد و با توجه به سوالات مکرر دوستان در این خصوص قصد داریم اطلاعاتی در خصوص قیمت چاپ کتاب، مراحل چاپ کتاب، هزینه چاپ کتاب، مجوز چاپ کتاب، نحوه چاپ کتاب و شرایط چاپ کتاب جهت استفاده دوستان عزیز قرار دهیم. همچنین خدماتی که گروه مشاوران تهران ISI جهت چاپ کتاب شما ارائه می دهد و نحوه بستن قرارداد چاپ کتاب را شرح دهیم. سوالات متداول دوستان در این زمینه پاسخ داده شده همچنین توصیه هایی برای دوستانی که در این زمینه تجربه ای ندارند آورده شده است.

 

چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب و رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در تایین هزینه چاپ کتاب می باشد. محتوای کتاب جهت انجام صفحه آرایی ویراستاری و طراحی جلد نیز در تعیین هزینه چاپ کتاب موثر می باشد. به طور معمول میتوان گفت یک کتاب معمولی و مناسب که دارای مطالب مفید و حجم استاندارد بوده و حدودا 100 صفحه باشد و به تعداد 10 عدد به عزیزان تحویل داده میشود هزینه چاپ کتاب که به فراخور کیفیت بالاتر و حجم بیشتر ممکن است کمی قیمت بالاتر برود. البته فایل کتاب هم به دوستان تحویل داده می شود تا در صورت تمایل در آینده جهت جاپ با تیراژ دلخواه اقدام نمایند.

تبدیل پایان نامه به کتاب چگونه است؟

یکی از اقداماتی که دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد علاوه بر ارائه مقاله isi جهت تقویت رزومه خود انجام می دهند تبدیل پایان نامه خود به کتاب می باشد.

پایان نامه معمولا  اثری است که تا همیشه در ذهن  یک دانشجو و فارق التحصیل ماندگار خواهد بود. برای اینکه بتوانیم پایان نامه را به صورت عینی و واقعی هم ماندگار و ثبت کنیم میتوانیم آن را به کتاب تبدیل کرده و به صورت واقعی اثری ماندگار از خود داشته باشیم. با تبدیل پایان نامه به کتاب، کتاب شما در کتابخانه ی ملی و ارشاد و فیپا ثبت شده و همچنین کتابخانه ملی 2 نسخه از آن را برای خود نگه میدارد تا بتواند در اختیار خوانندگان و یا منابع اطلاعاتی دیگر قرار دهد. برای آسان کردن روند تبدیل پایان نامه به کتاب ما پایان نامه ی شما را به صورت فایل ورد گرفته و آنرا به فرمت کتاب دراورده و ویرایشات لازم را انجام میدهیم تا پایان نامه ی شما به شکل یک کتاب در بیاید.

سپس طراحی جلد را انجام داده و برای دریافت مجوز های مختلف به وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال کرده و شابک و فیپا را دریافت کرده و سپس به چاپ خواهیم رساند. تبدیل پایان نامه به کتاب با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در گروه مشاوران تهران ISI

تاثیر چاپ کتاب در مصاحبه دکتری چگونه است؟

با توجه به اینکه 70 درصد نمره قبولی آزمون دکترای وزارت علوم، 30 درصد نمره قبولی آزمون دکترای وزارت بهداشت و 25 درصد نمره قبولی آزمون دکترای دانشگاه آزاد به مصاحبه اختصاص داد، با چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه به کتاب، می توانید شانس خود را در این مصاحبه افزایش دهید. چاپ کتاب علاوه بر افزایش سوابق علمی مولف فرصت فروش کتاب مورد نظر در بازار را نیز فرهم می آورد به طوری که در صورت جذابیت موضوع هم از طریق خود انتشارات و نمایشگاه های کتاب و هم از طریق فروشگاه های کتاب مانند فروشگاه های آنلان از سوی مخاطبان مورد توجه قرار می گیرد. خدمات چاپ کتاب گروه مشاوران تهران ISI شامل مواردی می شود که در قسمت مراحل چاپ کتاب آورده شده اند.

مراحل چاپ کتاب چیست؟

  • طراحی جلد مناسب موضوع کتاب
  • ویراستاری
  • صفحه آرایی
  • چاپ کتاب با تیراژ دلخواه
  • تهیه شابک فیپا و مجوز وزارت ارشاد
  • درج نام کتاب و مولف در بانک اطلاعات کتابخانه ملی
  • درج نام کتاب و مولف در بانک اطلاعات خانه کتاب

چاپ کتاب با تیراژ کم چگونه انجام میشود.

گروه مشاوران تهران ISI این امکان را فراهم نموده است تا دانشجویان محترم با چاپ کتاب با تیراژ کم حدودا 10 عدد و همچنین تبدیل پایان نامه خود به کتاب در سریعترین زمان ممکن جهت ارتقاء رزومه خود اقدام نمایند.

تبدیل پایان نامه به کتاب با تیراژ دلخواه

ویرایشات کتاب شامل چه مواردی است؟

ویرایشات کتاب شامل اصلاح و تصحیح غلط های املایی و همچنین ایرادات نگارشی میشود که برای چاپ کتاب میبایست به آن توجه داشته و سعی کرد که کمترین ایرادات املایی در کتاب وجود داشته باشد. همچنین هنگامی که پایان نامه را تبدیل به کتاب میکنیم میبایست به  رزومه و سوابق موسسه و انتشارات توجه داشته باشیم و از خوشنامی. و اعتبار موسسه و انتشارات مطمئن شویم و با این کار از بروز اشکالات احتمالی جلوگیری کنیم.

یکی از مشکلاتی که بوجود میاید این است که در پاره ای ازموارد اگر خوب ویراستاری انجام نشود کتاب را که میخوانیم مثلا در ان نوشته شده: ” در این پایان نامه ….” که میبایست نوشته شود “در این کتاب…” و چندین لغت مهم دیگه که ویراستار میبایست حتما به آن توجه کند.

ما با سابقه ی چندین ساله میتوانیم بهترین شکل کتاب را با کیفیت عالی برای شما رقم بزنیم.

تلفن مشاوره و سفارش

09120765433

02147620680

جهت بررسی محتوا و امکان چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب، فایل های خود را به ایمیل book@tehranisi.ir ارسال نمایید.