انجام مشاوره در خصوص انتخاب موضوع تا اخذ پذیرش نهایی مقاله توسط گروه مشاوران تهران ISI انجام می شود همچنین خدماتی از قبیل ویراستاری، ترجمه، و … توسط این گروه ارائه می گردد. نگارش مقاله برای اساتیدی که فرصت نگارش مقاله را به دلایل مختلفی (همچون مشغله زیاد و تمرکز بر دیگر موضوعات علمی) ندارند در صورتی که از نظر قانونی منعی برای انجام این کار وجود نداشته باشد، امکان پذیر است. موسسه ی تهران آی اس آی همچنین میتواند موضوعات مختلف در رشته های مختلف را که خود اساتید پیشنهاد داده باشند را تبدیل به مقاله کرده و یا از مطالبی که توسط اساتید جمع آوری شده باشد، مقاله را نگارش کنند.

همچنین دانشجویان محترم می توانند انجام فعالیت های جانبی نگارش مقالات خود و کلیه ی کارهای مربوط به آن را به صورت کاملا تضمینی در اختیار ما قرار دهند. ارائه ی موضوع میتواند توسط موسسه و یا خود دانشجو و مبنا بر خواسته ی دانشجو و کاربری مقاله انجام گیرد.

3 دیدگاه در “آیا مقاله برای دانشجویان و اساتید نگارش و نوشته هم میشود؟”

 1. سلام علیکم
  3مقاله آی إِس آی میخوام با ایمپکت بالای 3 برام تدوین و چاپ بشه.
  ژورنال ها و لینک تایید ها را باید باهم هماهنگ شیم.
  در صورتی که میتوانید با من تماس بگیرید
  0938****722
  مرادپور

 2. سلام من دانشجوی دکترا هستم در رشته مهندسی عمران ودرزمینه جریان زیر سطحی دامنه تحقیق میکنم باید دوتا مقاله داشته باشم الان یکی را تحقیقاتش انجام دادم فقط ویرایش مانده میخواستم یکی باشه کمکم کند

دیدگاهتان را بنویسید