8 دیدگاه در “هزینه ی اکسپت مقاله ی آی اِس آی چقدر میباشد؟”

  1. بنده دوتا مقاله آماده انگلیسی دارم و با توجه به داشتن چنیدن مقاله پژوهشی داخلی و بین المللی باز هم دوست دارم مقاله isi چاپ بکنم . تجربه 10 باز ثابمیت و پذیرش مقالات isi و علمی پژوهشی رو دارم چندتا اکسپت و چاپ شدند .. برای یک ماه آینده نیاز به اکسپت این دو مقاله دارم آیا امکان پذیرش در این زمان در مجله معتبر که در بلک لیست وزارت علوم نباشه و صفحه سایت هم فیک نباشه و همجوره تایید بشه هست.

  2. سلام دوتا مقاله رشته روان شناسی میخوام برای آی اس ای اکسپت بگیرم.اگر شما انجام بدید حدودا هزینش چقدر میشه و چقدر زمان میبره؟ممنون میشم لیست مجلات پیشنهادی هم ارسال کنید.ممنون

  3. با سلام. بنده مقاله ای در حوزه اقتصاد و در زمینه سرمایه گذاری خارجی دارم . تمایل دارم این مقاله جهت ارتقاء از مرتبه استادیاری به دانشیاری در یکی نشریات معتبر آی اس آی به نحوی که بتوان آن را در ظرف 3 ماه چاپ و حداقل نمره 4 را از آن بدست آورد و کاملا از هر نظر برای ارتقاء مورد تایید وزارت علوم باشد، ارائه دهم. آیا امکان پذیرش آن از سوی شما وجود دارد. در ضمن اگر فهرستی از برخی از ژونال های معتبر آی اس آی را به بنده اعلام فرمایید ممنون می شوم.
    باتشکر حکیمی.

دیدگاهتان را بنویسید